Müşterinin, https://www.kokulutasim.net ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için onay verildiği kabul edilmektedir.

https://www.kokulutasim.net, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

https://www.kokulutasim.net, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla girdiğiniz kişisel bilgilerinizi dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması amacı ile kullanabilecektir. Kampanyalardan haberdar olmak istemezseniz admin@kokulutasim.net adresine bildirmeniz yeterlidir.